Zespół

mgr Marcin Bieniusiewicz

Mgr Marcin Bieniusiewicz

Fizjoterapeuta

Zajmuje się Fizjoterapią od 2010 roku. Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku Fizjoterapia. Uczestniczyłem w wielu kursach podyplomowych z dziedziny fizjoterapii. Na początku swojej kariery poza licznymi praktykami zawodowymi, doświadczenie nabywałem w państwowych placówkach Rehabilitacyjnych. Chęć dalszego rozwoju w metodach specjalnych skłoniła do otworzenia własnego gabinetu Fizjoterapii. Dzięki temu z każdym moim pacjentem mogę pracować indywidualnie.

Certyfikaty i dyplomy Marcina

Mgr Paula Kuczko

Fizjoterapeuta

Ukończyła studia magisterskie (2018r.) na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku oraz uzyskała dyplom technika masażysty (2018r.). Doświadczenie na początku kariery zdobywała pracując z pacjentami podczas rehabilitacji w domu pacjenta,. Ukończyła liczne kursy podyplomowe i kształci się dalej w kierunku medycyny osteopatycznej. Interesuje się zdrowiem kobiet. Specjalizuje się w terapii uroginekologicznej dzięki czemu pacjentki w ciąży i połogu mogą uzyskać fachową pomoc w typowych dysfunkcjach pojawiających się w tym stanie ciała.

Certyfikaty i dyplomy Pauliny

Mgr Maria Albertyna Matuk

Fizjoterapeuta

Nazywam się Maria Albertyna Matuk. Jestem magistrem fizjoterapii i absolwentką Białostockiego Uniwersytetu Medycznego. W swojej pracy skupiam się na dążeniu do całościowej opieki nad pacjentem na każdym poziomie jego funkcjonowania. Specjalizuję się w rehabilitacji pacjentów bólowych ortopedycznych i sportowców. Praktykuję, wykorzystując terapię manualną w szerokim zakresie, ćwiczenia lecznicze oraz nowoczesne metody usprawniania organizmu.